MyWebdesign.cz

Hotelstip.com - celosvětové rezervace 160 tisíc hotelů

Rozsáhlý projekt Hotelstip.com nabízí v reálném čase rezervace více než 160 tisíc hotelů. V pozadí je vše založeno na Expedia API, s částečnou integrací na Booking.com affiliate.

Při vývoji bylo nutné vyřešit podporu pro 30 různých jazykových mutací na úrovni databáze i EAN API, podporu pro 40 různých měn (těch co podporuje Expedia i ostatních) a vše rychlostně optimalizovat. Velká část systému používá speciálně napsané cache pro urychlení odezvy a nabídnutí výsledků hledání klientům v reálném čase.

V pozadí je implementován systém pro AB testing, kdy posuzujeme veškeré změny a úpravy na vzorku 50% / 50% klientů, jejich vliv na objednávky, a postupně dále optimalizujeme různé celky webu (check-out formulář, stránku hotelu, bannery, a další) k co nejvyšší konverzi.

Homepage Hotelstip.com

Hotelstip

Dostupné hotely a hledání obsazenosti

Hledání lokace s našeptávačem je možné podle města, státu, názvu hotelu, letiště anebo turistické atrakce (můžete třeba hledat "Statue of Liberty" a nabídneme vám New York).

Systém dále vypíše nejpopulárnější hotely v dané lokaci, dostupné pokoje řazené dle ceny, a vše je možné filtrovat dle ceny, Tripadvisor hodnocení, hodnoty hotelu, či počtu hvězdiček a nabízených služeb hotelu.

Hotelstip

Mapa hotelů

Výsledky hledání si můžete nechat zobrazit na mapě, po najetí myší se ukáže název, fotka a cena daného hotelu.

Hotelstip

Detail hotelu

Neznámé datum příjezdu

V případě pohledu na detail hotelu, když klient zatím neví přesné datum pro check-in / check-out, ukážeme velkou fotku hotelu a zvýrazníme formulář pro zadání data.

Hotelstip

Známé datum příjezdu

Pokud je datum příjezdu už známé, na prvním místě uvidí klient dostupné pokoje a velké zelené tlačítko "Rezervovat teď". Kromě mapy daného hotelu je možné zobrazit i hotely v okolí a památky v okolí. Výborné pro turistiku, kdy se dá snadno porovnat, jak daleko je to k jednotlivým bodům zájmu.

Hotelstip

Rezervační formulář

Základní údaje klienta

Rezervační formulář je rozdělen na dvě části. Po rozsáhlém AB testingu se toto jeví jako forma zajišťující nejvyšší konverze. První část obsahuje jen základní údaje o klientovi - jeho email, jméno a příjmení, a případné údaje pro další hosty ve více pokojích. Klient je několikrát ubezpečen zelenou barvou a nápisy, že hotel je dostupný a dostává nejlepší možnou cenu.

Hotelstip

Platební informace

Senzitivní platební informace jsou až ve druhé části formuláře. Veškeré zadání je online kontrolováno AJAXem, zelená políčka jsou správně zadaná. Klient je tak naváděn ke kompletnímu a správnému vyplnění rezervace hotelu.

Hotelstip

Profil klienta

Po uskutečnění objednávky je klientovi založen účet, kde si můžete pohodlně spravovat své rezervace. Na svůj účet se může přihlásit také přes Facebook.

Hotelstip

Kontinenty

Ze statických stránek jsou dostupné přehledné kontinenty, se seznamem zemí, které obsahují.

Hotelstip

Země

A přehledová mapka je k dispozici i pro jednotlivé země, včetně seznamu největších měst v nich a nejpopulárnějších hotelů.

Hotelstip

Chcete realizovat podobný projekt?

Chcete realizovat podobný projekt? Nebo napsat na míru libovolné webové API?

Budeme moc rádi, když nás kontaktujete.


Email: info@mywebdesign.cz | kontakt: mywebdesign.cz/kontakt/
MyWebdesign.cz | Všechna práva vyhrazena | mapa webu