Aplikace pro iPhone i Android

Náš e-shop umíme dodat i s mobilní aplikací pro obě hlavní platformy - Apple iOS (iPhone) a Google Android.

Píšeme ji v React Native (Expo framework), je rychlá, srozumitelná na ovládání pro zákazníky, a její vzhled je plně konfigurovatelný z back-endu Vašeho e-shopu díky Widget Designeru.

Nebaví Vás utrácet desítky či stovky tisíc měsíčně za remarketing? Mobilní aplikace je často ta správná cesta růstu, náklady na notifikace jsou zanedbatelné a konverze do objednávek se zde počítají v desítkách procent, namísto jednotek jako u e-mailingu či remarketingu.

ZOOT

Web pro 6 zemí + mobilní aplikace Prohlédnout online

Pro ZOOT a sesterské BIBLOO jsme navrhli a vedli vývoj zcela nové mobilní aplikace pro iOS a Android, psanou v React Native, s napojením na interní API ZOOTu. Vývoj proběhl za pouhé 4 měsíce, aplikace byla na Vánoční trh úspěšně spuštěna v Apple Store a Google Play Store, a dnes má přes 100 tisíc uživatelů.

ZOOT
ZOOT

Bageterie Boulevard

Mobilní aplikace Prohlédnout online

Pro Bageterii Boulevard jsme vyvinuli mobilní aplikaci pro Android a iOS, která nabízí uživatelům snadné vyhledávání poboček, pohodlné objednávání jídel, bezproblémové přihlašování přes sociální sítě a bezpečné platby Google Pay a Apple Pay. S funkcemi jako sledování objednávky, uplatňování kuponů a správa uživatelského profilu aplikace značně zvyšuje zákaznický komfort a efektivitu služeb.

BAGETERIE

SYNTEX

Web + mobilní aplikace Prohlédnout online

Pro společnost SYNTEX jsme dodali mobilní aplikaci pro iPhone a Android pro prodej high-endových produktů audio a video techniky ve více než 30 zemích EU.

SYNTEXAPP

TRIVI

Mobilní aplikace Prohlédnout online

Pro účetní firmu Trivi jsme vytvořili mobilní aplikaci jako rozšíření jejich webového portálu. Klientům umožňuje snadné focení, třídění a nahrávání dokladů a mají díky ní přehled o svém účetnictví vždy po ruce. Dostupná je pro iOS i Android.

TRIVI

360pizza

Mobilní aplikace Prohlédnout online

Mobilní aplikace 360pizza pro Android a iOS je stejně skvělá jako jejich pizza. Zákazníci v ní najdou nejbližší pobočku, sestaví si svou oblíbenou pizzu a objednávku sledují až ke dveřím. Nechybí moderní funkce jako zobrazení mapy, přihlašování přes sociální sítě, notifikace, nativní platby přes Google Pay a Apple Pay a další.

360PIZZA

Blinnker

Web + mobilní aplikace

Blinnker.com, start-upový projekt pro motoristy, kde naleznou dopravní události, bazar, prodej nových aut, operativní leasing, SPZ messenger.

Navrhli jsme kompletní projekt, který získal investici přes 16 miliónů Kč, zahrnující webový portál a mobilní aplikace pro Android i iOS.

BLINNKER

KidsMonitor

Web + mobilní aplikace

Víte co dělají vaše děti na telefonů a kde s právě nachází?

Startupová mobilní aplikace a webový portál, monitorující aktivity dětí na Android telefonech a umožňující rodičům stanovit pravidla – kolik času mají děti pro Facebook, Youtube, prohlížeč, hry a kdy by se raději měli věnovat něčemu jiného, třeba škole. Geomonitoring a geolokace pro děti, s upozorněním na výjimečné události (například je pracovní den, po 8:00, a dítě stále není ve škole).

KIDSMONITOR