Projekty, reference

Umíme naprogramovat e-shop nebo jiný projekt, portál či internetový magazín přesně podle Vašich potřeb. Zde je pár referencí.

Kromě toho Vám rádi pomůžeme s analýzou a odpovědí na otázku „Kam směřovat?“, tak aby to cenově dávalo smysl.

LIQUA

Signature B2C e-shop Prohlédnout online

LIQUA je globální technologická společnost, která vyvíjí a prodává e-liquidy a e-cigarety v 85 zemích světa. Společnost byla založena v roce 2009 a nyní tvoří její mezinárodní tým přes 200 expertů.

Pro svůj signature e-shop LIQUA.com si zvolila naši e-commerce platformu, s masivní customizací, podporou pro rozličné marketingové aktivity, dopravce, a napojením na interní ERP.

Společnost má 2 výrobní závody, jeden v České republice a druhý v Číně, a k tomu 3 distribuční centra.

A-Z TRADERS

B2B, 5 domén, 5 jazyků Prohlédnout online

A-Z TRADERS je mladá firma, která vznikla teprve 2 roky dozadu, a přitom v roce 2022 prodala přes 30 tisíc certifikovaných rozváděčů. S výrobou rozvaděčů nebo nabíjecích stanic pro elektromobily tak obsadila až polovinu všech rodinných domů v zemi, které si v daném roce nechaly nainstalovat fotovoltaiku. Fantastický růst (CC.cz)

Pro další růst svého B2B podnikání si zvolila naše e-shopové řešení. V pozadí je vše online propojeno na Pohodu, a e-shop obsahuje řadu B2B vychytávek pro cenotvorbu a nabídky zákazníkům přesně na míru, včetně CRM a správy zákazníků a firem.

ZOOT

Expanze do 6 zemí + mobilní aplikace Prohlédnout online

ZOOT je nejznámější fashion značka v České republice a na Slovensku. Pro svou zahraniční expanzi do Bulharska, Chorvatska, Maďarska, Itálie, Rumunska a Slovinska si společnost vybrala právě naši platformu.

Během pouhých 3 měsíců jsme naprogramovali a dodali na klíč celé funkční e-shopové řešení pro expanzi, a to včetně integrace na proprietární skladový systém ZOOTu v Říčanech u Prahy.

Pomáhali jsme také s přechodem na nový účetní systém v ZOOTu (K2 ERP, z předchozího Money S5), zajistili cross-listing zboží, napojení na marketplace dodavatelů jako je UA, GAP, Vuch, a dodali funkce pro sjednocenou Customer Care podporu obou firem.

ZOOT

SYNTEX

B2C i B2B, 7 domén, mobilní aplikace Prohlédnout online

Spolupráci se společností Syntex Praha s.r.o. jsme začali před pár lety s vývojem českého e-shopu Syntex.cz.

Díky velké spokojenosti s naším řešením jsme následně naprogramovali i řešení pro Syntex.sk, dva různé účetní systémy Money S4 (CZ) a Stormware Pohoda (SK), odlišné ceníky, překlady, prezentace, přičemž v pozadí je stále jedna společná e-shopová platforma a sloučené sklady.

Následně se přidala i maďarská, německá, slovinská, chorvatská a anglická varianta.

Kromě retail eshopů je v provozu i B2B obchod AVYX.tv, s dealerskými cenami, dodávající do všech zemí Evropské unie. A připravujeme ke spuštění SYNTEX mobilní aplikaci pro iPhone a Android.

ŠtěrbaBike

B2C, 30 let na trhu Prohlédnout online

Vytvořit e-shop pro Roberta Štěrbu byla pro nás opravdu velká čest. Robert je 5x mistr republiky v cyklistice, od roku 1989 vyrábí vlastní rámy kol a od roku 1992 pak už 30 let provozuje firmu ŠtěrbaBike se spoustou velmi spokojených a loajálních zákazníků. A několik z jeho zaměstnanců je ke dnešku ve firmě již více než 25 let.

E-shop je online propojen na informační systém Helios Red, z něhož se načítají veškeré produkty, zapisují do něj objednávky, probíhá expedice a řídí skladové zásoby. Pro hledání používáme ElasticSearch s uživatelsky definovaným slovníkem, marketing je napojený na Ecomail.

KRMENÍ

B2C i B2B, CZ & SK & PL Prohlédnout online

Převážet, skladovat a dodávat desetikilogramové pytle s krmením pro pejsky a kočičky není logisticky právě jednoduché, když je ale klient strategicky umístěn v Podkrkonoší, zvládne efektivně obsloužit tři země současně.

Pro Krmení.cz jsme naprogramovali nový český eshop, a následně jej rozšířili o retailové e-shopy pro Slovensko a Polsko, a poté doplnili i B2B obchody pro tyto země.

V systému jsou desítky tisíc položek skladem, online napojení na účetní a skladový systém Pohoda, podpora pro platby nejen v Česku, ale i na Slovensku a v Polsku, a to vše smíchané s výbornou zákaznickou podporou, odbornými radami Veterinární poradny, i často aktualizovaným blogem Můj pes a Moje kočka, činí Krmení.cz jeden z nejoblíbenějších e-shopů s krmivy v ČR.

CHROMSERVIS

B2B, 5 domén, K2 ERP Prohlédnout online

Základním požadavkem Chromservis s.r.o. na nový B2B e-shop byla plně automatická synchronizace celé produktové databáze desítek tisíc produktů, parametrů, filtrů, obrázků, popisků a překladů z K2 do eshopu. Produkty, kategorie, výrobci, ceny v několika měnách, 5 jazykových variant e-shopu, to vše se načítá v pozadí z K2 ERP.

E-shop podporuje rozmanité B2B funkce - skupiny klientů a dealerské ceny, nabídky, možnost ručního schvalování registrací a přidělování zákazníků patřičnému obchodníkovi.

F-MOBIL

B2C, napojení na 30 dodavatelů, CZ a SK Prohlédnout online

Prodávat mobily není jednoduché, a to nejen kvůli obrovské konkurenci.

Představce si tisíce modelů mobilních telefonů, každý se stovkou parametrů, desítky tisíc příslušenství pro ně, 11 vlastních prodejen a skladů, přidejte k tomu přes 30 různých B2B dodavatelů s automatickou aktualizací jejich skladů a cen a zajistěte, aby to parádně fungovalo.

Toto jsme navrhli a během 6 měsíční implementace dodali pro F-Mobil.

TempleStore

B2C i B2B, 5 jazyků a měn Prohlédnout online

Před pěti lety jsme pro zákazníka LipDistribution s.r.o. začali navrhovat první zakázkový e-shop Templestore.cz.

Zákazník byl tak spokojen s naší prací, že k dnešnímu dni mu provozujeme hned 21 e-shopových domén v pěti různých jazycích a měnách, dodávajících do 30 různých zemí v Evropě.

E-shop je online propojen s účetním a skladovým systémem InfoOffice, plus je přítomno i napojení na 10 kamenných prodejen. Pracujeme s více než 150 tisíci aktivními skladovými kartami.

Swis-Shop

B2C i B2B, 5 jazyků a měn Prohlédnout online

Společnost LipDistribution provozovala brandy Templestore, Megaskate, eŠatna a Swis-shop dříve jako oddělené e-shopy od různých tvůrců. Převod všech 20 domén a služeb pod naši společnou „megaplatformu“ a jednotnou administraci značně vše zlevnil a umožnil nabídnout nové služby, věrnostní programy, obratové slevy, dárky, společné skladové hospodářství.